Vltava Run 2018

Vrchol první polovony sezóny je za námi...
Za PP se zúčastnili: ✟ (9/2019) Radek Šafařík, Emanuel Aleš, Šárka Alešová, Veronika Zacharová, Jaromír Mikeš, Vladimír Vik, Václav Binder, Lucie Pleštilová, Petr Ferebauer

Tak jak se rychle přibližoval, tak rychle uplynul. V záplavě emocí, laktátu a závodního shonu letošní Vltava Run proběhl opravdu rychle. Ale bude na co vzpomínat!

Všichni pupíci si totiž vedli skvěle a zvládli své úseky většinou pod stanovený vypočítaný čas. V cíli pak měli dokonce 2h k dobru oproti předpokládanému času doběhu.
Nepochybně k tomu přispěla i skvělá organizace, logistika a poctivá příprava zejména ze strany nejvyššího pupíka Emíka. A nelze opět nepoděkovat sponzorům a podporovatelům, ať už jde o catering nebo ubytovací kapacity, protože bez řádné stravy, sprchy a odpočinku by to nešlo. Také ostatní pupíci se činili a buď fandili přímo na předávkách nebo podporovali pomocí moderních technologií.
Nutno také podotknout, že i počasí vyšlo nebývale - až na jeden úsek u Lipna s bouřkou bylo nádherně, vlastně až moc :-)

Jak to na trati i kolem ní vypadalo si můžete prohlédnout v obsáhlé fotogalerii.

A jak si pupíci vedli?

  • 179. místo celkově z 300 týmů (294 dokončilo) v čase 32:48:02 (9h 24m za vítězem)
  • 17. místo z 20 týmů v kategirii 6-9 (8h 7m za vítězem)

Běhu zdar!

 

 

 

 

 

Všechny akce