Vlkovská placka 2020

Ve Vlkově nad Lužnicí se 22.02. 2020 konal 5. ročník běžeckého závodu Vlkovská placka
Za PP se zúčastnili: Emanuel Aleš, Šárka Alešová, Veronika Zacharová, Jaromír Mikeš, Václav Binder, Jaroslav Musil, Jakub Outlý, Antonie Alešová

Jakmile se někde poblíž Budějovic koná nějaký běžecký závod, Plnej Pupek CB u toho nesmí chybět. Tentokrát nás přijelo do Vlkova 7 dospělích a několik dětí. Závodu se nakonec zúčastnilo 6 běžců. Eman, Šárka, Jarda, Jaromír, Veronika a Václav. Pořadí v cíli bylo jiné a to je vidět ve výsledkové listině. Zuzka byla tentokrát v roli doprovodného týmu a fotografa. Všichni zaběhli výborně, Verča na dlouhé trati a Jakub Outlý na krátké, stáli na bedně (která tam nebyla), na třetím místě. Poněkud zvláštním obyčejem v Tálínském poháru, jehož byl závod součástí, je jakási tombola, v které si každý vybírá cenu podle pořadí v závodě. Každý jsme si tedy něco z Vlkova odnesli na památku. Řekl bych, že organizačně tento závod nedosahuje úrovně závodů JBP, trasa ovšem byla v pěkném přírodním prostředí a atmosféra v sále Vlkovské hospody u rybníka byla milá a přátelská. K celkové pohodě přispěly i různé dobroty, které jednotlivé týmy, či jednotlivci, napekli a dali "do placu".