Běh Olympijského dne - Holubov

aneb tak to zase cinklo... :-)
Za PP se zúčastnili: ✟ (9/2019) Radek Šafařík, Emanuel Aleš, Šárka Alešová, Jaromír Mikeš, Václav Binder, Václav Svoboda, Lucie Pleštilová, Jana Řeháčková

Ve středu 19.6.2019 proběhl v Holubově tento netradiční závod, kdy se neběží na výkon, ale na přesnost. Běží se totiž bez hodinek a každý závodník se snaží svým výkonem trefit do předem nahlášeného odhadu.

A ačkoli bylo startovní pole 181 hlavé (! k 80ti přihlášeným přes web přibylo 101 příchozích!), 4 z 8 Pupíků (+1 junior) se dostalo na pódium. A to dokonce medailově: Jaromík byl stříbrný se 2 sekundovou odchylkou, Lucie byla bronzová s 5 sekundovým rozdílem. Medailisty doplnila Jana svým 6. místem (9s) a Emík děleným 8. místem (4s). Všem gratulujeme!!!

Byl to neskutečně vyrovnaný a přesný závod, kdy vítěze v mužské kategorii (3 závodníci měli nulovou odchylku) muselo určit až sekundární pravidlo - rychlejší celkový čas!